oddo
oddo
oddo

Oferty

Ofert na stronie 10 20 50

RES Nieruchomości, ul. Chocimska 15, 35-201 Rzeszów | Mieszkania do wynajęcia | Sprzedaż mieszkania

 

Mieszkania i domy na sprzedaż

Sprzedaż i kupno nieruchomości to skomplikowany proces. Wiąże się z tym kilka etapów, które muszą zostać dobrze przemyślane i zaplanowane, dlatego warto w tym temacie skorzystać z pomocy profesjonalistów. Działalność prowadzimy głównie w Rzeszowie, ale oferujemy również lokale, mieszkania oraz domy na sprzedaż w całej Polsce. Nasze doświadczenie w pośrednictwie na rynku nieruchomości daje gwarancję udanej współpracy. Specjalizujemy się w sprzedaży lub wynajmie nieruchomości takich jak: mieszkania, domy, grunty, lokale oraz budynki komercyjne. Nasze oferty obejmują zarówno nowe domy, w tym dom od dewelopera, i mieszkania na rynek pierwotny, jak i nieruchomości z rynku wtórnego. Możemy Ci pomóc w każdym aspekcie związanym z nieruchomościami — interesuje Cię kawalerka do wynajęcia czy sprzedaż mieszkania? Chętnie się tym zajmiemy i zaproponujemy Ci najatrakcyjniejsze oferty.

Jesteśmy w stanie zorganizować wynajem mieszkania w Rzeszowie bardzo tanio, bez dodatkowych opłat ze strony kupującego. Zależy nam na tym, by zaoferować Państwu przejrzyste i korzystne oferty, dlatego cały czas poszukujemy nowych nieruchomości, które mogłyby cieszyć się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Z naszą pomocą tanie mieszkania w Rzeszowie można znaleźć w naprawdę krótkim czasie.

Jeśli interesuje Państwa dom na sprzedaż w Rzeszowie lub okolicy, również służymy pomocą. Posiadamy liczne oferty zarówno na domy w stanie deweloperskim, jak i te do wykończenia, które na pewno zwrócą Waszą uwagę. Na tym jednak nie kończy się nasza działalność.

Lokale do wynajęcia

W ofercie posiadamy bardzo różne lokale do wynajęcia, dzięki czemu z naszą pomocą każdy znajdzie rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb i możliwości finansowych. Proponujemy między innymi kawalerki do wynajęcia w bardzo atrakcyjnych cenach oraz mieszkania do wynajęcia o różnym metrażu i standardzie. W ofercie mamy także lokale do wynajęcia o charakterze komercyjnym — idealne pod biura. Nasze lokale oraz mieszkania do wynajęcia to wyłącznie sprawdzone oferty, o doskonałym stosunku standardu do ceny najmu.

Domy od dewelopera i MDM

Zainteresowani kupnem nieruchomości w naszej ofercie znajdą domy na sprzedaż, w tym także dom od dewelopera. Posiadamy również liczne mieszkania na sprzedaż, w tym mieszkania MDM, czyli lokale z dopłatą dla młodych. Domy i mieszkania na sprzedaż z oferty naszego biura to wyłącznie sprawdzone propozycje, gwarantujemy Ci bezpieczeństwo i satysfakcję z przeprowadzonej transakcji. Bez względu czy interesują Cię mieszkania MDM, czy też nowe domy na sprzedaż — u nas znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert. Mamy domy i mieszkania na rynek pierwotny, jak i wtórny.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.